Fotografija, tai didžioji mano gyvenimo dalis, ne darbas, o malonumas. Daugiau kaip 15 metų dirbu šį nuostabų darbą, fotografuoju įvairius renginius bei nekilnojamą turtą, todėl galiu pasiūlyti ne tik kokybiškas nuotraukas, bet ir pačias įvairiausias idėjas. Fotografuojant nekilnojamą turtą, stengiuosi išnaudoti natūralią šviesą, tačiau priklausomai nuo sąlygų, naudoju ir dirbtinį apšvietimą bei HDR.
 Turėdamas daugiametę patirtį, visada galiu pakonsultuoti bei patarti. Savo darbe stengiuosi pasiekti maksimalių rezultatų už konkurencingą kainą. Suprantu, kad kiekvienas užsakymas yra unikalus, todėl esu lankstus bei galiu pasiūlyti įvairius fotografavimo paketus.
Su užsakovais stengiuosi susitikti gyvai, bei išsiaiškinti jų lūkesčius ir norus. Svarbiausia, bendras tikslas – gražios ir kokybiškos nuotraukos. Didžiausias džiaugsmas - laimingi klientai. Stengiuosi, kad užsakovas būtų maksimaliai patenkintas, o jo lūkesčiai pateisinti. Kokybiškos NT objekto nuotraukos - pirmas žingsnis, norint sudominti potencialų pirkėją ar nuomininką.

Fotografuoju visoje Lietuvoje. Esame maža, bet nuostabiai graži šalis, todėl galiu atvykti fotografuoti į atokiausią Lietuvos vietą.
Back to Top